SEO Forumu | YuuT - Birlikteliğin Gücü Adına !  

Go Back   SEO Forumu | YuuT - Birlikteliğin Gücü Adına ! > Server Side Programlama > ASP
Kayıt ol Arkadaşlarını Davet Et Topluluk Bugünkü Mesajlar Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-09-2012, 11:07:14   #1
SencerKahraman

SencerKahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 12
SencerKahraman is on a distinguished road
Standart Sanal Server Script Çalıştırma

Arkadaşlar merhaba Benim bilmediğim Bana büyük gelen ama Sorunun küçük Olduğunu tahmin ettiğim Bir Sorunum var.

Elimde Bir ASP script Mevcut ben Bu scripti Bilgisayara Vmware ile sanal sunucu Oluşturdum ve windows 2003 server kurdum Hatta Plesk Panel dahi Kurdum.Ancak Asp script çalışmıyor.Bu Script içerisinde Sql yedeği mevcut ancak yaptığım işlemlere rağmen çalıştıramadım.
The page cannot be displayed Explorer da böyle bir hata alıyorum.Hosting satışı yapan ve bilgisi Olan bütün arkadaşlarımın bu konuda destek vermelerini rica ediyorum.Bu scripti Acil olarak çalıştırmam lazım.Scripti Sadece kendi bilgisayarımda Çalıştırmam gerekiyor.Script Otomasyon scripti ve ASP ile kodlanmıştır.Dilerseniz Teamviever ile de yardımcı olabilirsiniz.
SencerKahraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2012, 21:16:21   #2
SencerKahraman

SencerKahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 12
SencerKahraman is on a distinguished road

Scripti Çalıştırdım uzun uğraşlar sonrasında yalnız ufak bir sorunum daha var.Resimler ile Derdimi anlatıyım umarım yardımcı olursunuz.

Şimdi ben Bu resimde gördüğünüz index ve menü index içerisinde menü görünmüyor.İe 8 choreme ile açmaya çalıştırdım ancak açılmıyor.dreamveawer ile açınca çalışıyor.bu Konuda yardımcı olursanız sevinirimi.
SencerKahraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bu konuyu görüntüleyen üyeler: 1 (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)